Bize katıl

garanti

Her şeyden önce programıma güveniyorum. Bunu sağlayanda programımı uygulayanlardan olumlu geri dönüş almamdır. Kaybedecek hiçbir şeyin yok 60 gün para iade garantisi veriyorum. Eğer programı uygulayıp başarıya ulaşmazsan 60 gün içinde para iadesi talep edebilirsin.

Satın alma işlemine geçmeden önce mutlaka bilmen gerekenler!

Programda neler yok?

Hap, sprey, krem vb. şeyleri satın almak için herhangi bir yere yönlendirilmeyeceksin. Hile ve sahte tedavilerle paranı almak yerine yardım etmek için şartlandık. İhtiyacın olan her şey senin bedeninde ve PB formülü üyelik alanında. PB Formülünün pahalı olup olmadığını kendine sormadan önce; hap, krem vb. diğer malzemelere ne kadar para harcadığını – harcayacağını düşün. En azından saatlik bir muayene ücretinin ne kadar olacağını hesapla.

Fiyat ve Ödeme Süreci hakkında ne söyleyebilirsin? Güvenli midir?

Az öncede bahsettiğim gibi eğer hap, krem, sprey vb. gibi yardımcı malzemeye vereceğin parayı düşünecek olursak oldukça uygun bir fiyat olduğunu söyleyebilirim 149 TL. Sadece tek sefer ödeyeceğini de unutma. Aldığın diğer malzemeler tükenecek, bitecek ve aylık olarak düzenli bir şekilde ödemen gerekecek. Üstelik sadece kendini kandıracaksın. Hiç bir şey için yüzlerce lirayı sokağa atacaksın.

Üyelik alanı deniyor, teslimat nasıl gerçekleşiyor?

OdaklıPazar Ltd. Şti. ödeme altyapısını kullanıyorum. Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi ve PTT havalesi kullanabilirsin. Son derece güvenlidir ve hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Ödeme sonrasında sistem sizin için otomatik bir hesap oluşturup kayıt olduğun mail adresine kullanıcı adı ve şifre iletilecektir, Akıllı telefon, PC, MAC veya Tablet üzerinden sisteme giriş yaparak tüm video ve içeriğe ulaşacaksın. Basılı bir yayın veya kutulanmış bir ürün olmadığı için ev adresine herhangi bir kargo gönderimi gerçekleşmez. Hemen şimdi ödersen 10 dakika sonra üyelik alanına giriş yapıp uygulamaya başlayabilirsin.

Penis Büyütme Formülü Sadece 179TL

İkili Set Kampanyalı fiyat! PB Formülü üyeliği 179TL + Erken Boşalmak Tercihtir 239TL = 418TL yerine sadece 299TL

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın