Sorumluluk Reddi

Sitede yer verilen bilgiler tavsiye niteliğindedir. Uygulamak tamamen sizin kişisel tercihinizdir.

Bu site penis büyütme egzersizleri ve cinsel içerikli bilgiler içermektedir. Sitede yer alan bilgileri uygulamak tamamen sizin kişisel tercihinizdir. Egzersizlerin uygulanmasından doğacak tüm maddi ve manevi zararlardan feragat ettiğimizi bildiririz. Sitede yer alan bilgiler uzman görüşü değildir. Tamamen tavsiye niteliğindedir. Sorumluluk tamamen size aittir.

Site penis büyütme ve cinsel konular hakkında tavsiye niteliğindeki bilgileri ve görüntülere yer verir. Uzman doktor, hekim, bilirkişi görüşü içermemektedir. Sağlık ya da diğer konularda doktora danışmanız ve profesyonel yardım almanız gerekiyorsa gerekeni yapın.

Site 18 yaş altı için uygun değildir. Bu site hiçbir yasa dışı olayı, durumu, fiili tavsiye ve tasvip etmemektedir.

Sitede yer alan bilgilerin uygulanmasından doğacak maddi ve manevi hiç bir zarardan site, yazarlar ve bu siteye tavsiye verenler suçlanamaz. Kişisel tercihiniz ve sorumluluğunuzdur. Üründen memnun kalmamanız durumunda para iadesi yapılır.

Ücret ödeyerek üyeliğinizi başlattığınız andan itibaren burada yazılanları anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir maddeye itirazınız varsa üyeliğinizi aktif etmeyin ve programa dahil olmayın.

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın